Ľudový liečiteľ
LudovyLiecitel.sk

Výrastky na pätách

Drahá Betty

Ty moja "panna zázračnica" si dôkazom toho, že medzi nebom a zemou sú tajomstvá, ktoré nepoznáme. Keď som ťa pred niekoľkými rokmi stretla s bolestivými výrastkami na pätách, ktoré mi takmer znemožňovali chôdzu a vtedy som na sebe poznala že si nositeľkou síl, čo liečia. Po dvoch Tvojich zákrokoch, zrazu bolesti zmizli, čo nedokázala ani laserová kúra a lieky. Aj hľa na röntgenových snímkach sa už potom výrastky nenašli, hoci predtým ich tam ortopéd jasne videl.

Doteraz mi pomáhaš od rôznych zdravotných neduhov a musím povedať, že s dokonalým úspechom. Nezáleží na tom, kde majú pôvod Tvoje liečiteľské sily, vďaka ktorým navraciaš mnohým ľuďom pocit pohody a oslobodzuješ ich od množstva rôznych fyzických trápení.

Podobne ako MUDr. Jozef Jonáš, popredný český predstaviteľ celostnej medicíny aj ja už nedám dopustiť na ľudí s Tvojimi schopnosťami. Vďaka, že existujú. Aj od mnohých známych ľudí som počula, že vieš nájsť spôsoby ako im pomôcť a to dokázateľne, medicínsky rôznymi diagnostickými metódami(ultrazvuk, RTG...) Vďaka nebesám, že ty a iní ľudia s podobnými schopnosťami žijete medzi nami. Ak existujú zázraky, vy pre svoje liečiteľské schopnosti patríte medzi ne.

Nakoniec vďaka Betty, skláňam sa pred Tebou v hlbokej pokore, želám Ti veľa liečiteľských síl, veľa zdravia šťastia, aby si sa mohla ďalej starať o moju telesnú schránku a psychický komfort.

  TVOJA ODDANÁ MUDr. B.SLAVA CASTIGLIONE

Ak Vás zaujali príbehy skutočných ľudí, ktorím pani Betty pomohla, môžete si ich prečítať viac v archíve časopisu Bratislavčanka.

Späť